Q-Power čistič na kuchyne 500ml

Kód: 180781
€1,14 €1,14 / 1 ks
Skladom

Aktívny čistič do kuchyne.
Extra silný.
Odmasťuje a leští.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis


Q-power do kuchyne je čistiaci prostriedok s rozprašovačom - ideálny na odstraňovanie znečistenia, skvŕn a na odmasťovanie všetkých umývateľných kuchynských plôch a povrchov, napr. dlaždíc, obkladov, drezov, pracovných dosiek a pod. 

Zloženie
Menej ako 5 % neeiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, pomocné látky, parfum, konzervačné činidlo (2-BROMO-2NITROPROPANE-1,3-DIOL)

Pôvod
Vyrobené v ČR

Príprava a použitie
Nastriekajte na znečistenú plochu, nechajte krátku dobu pôsobiť, potom rozotrite vlhkou handričkou a opláchnite čistou vodou. V prípade potreby je možné postup opakovať.

Skladovanie
Spotrebujte do 14.06.2024.

Balenie: 500ml

 

Bezpečnostné informácie

Žieravina – Wikipédia
Pozor

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Noste ochranné okuliare. Prvá pomoc: PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich  opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára.
Nebezpečné látky:C12-14 alkohol 7E0

Dodatočné parametre

Kategória: Do kuchyne
Hmotnosť: 0.56 kg
Šírka: 12,4 cm
Dĺžka: 5,6 cm
Výška: 24,4 cm
Váha: 0,560 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. vznikla spojením spoločností PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o. po investičnom vstupe českej spoločnosti Solvent ČR s.r.o. do týchto subjektov v roku 2009. Spoločnosti PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o boli na slovenskom trhu etablované od 90-tych rokov a patrili medzi hlavných dodávateľov drogistického a kozmetického tovaru pre nezávislých maloobchodníkov. Týmto spojením s českým najväčším drogistickým subjektom vznikol nový silný subjekt na Slovenskom trhu s cieľom ďalšieho pokračovania a zlepšovania prostredia obsluhy a distribúcie drogistického a kozmetického tovaru na nezávislom maloobchodnom trhu v Slovenskej republike. Tovar do spoločnosti dodáva zhruba 90 výrobcov a distribútorov, ako napríklad:
Procter & Gamble (Jar, Ariel, Lenor, Pampers, Head&Shoulders)
Henkel detergenty (Persil, Rex, Bref, Silan)
Henkel kozmetika (Palette, Schwarzkopf, Syoss, Gliss kur, Schauma, Vademecum)
Beiersdorf (Nivea, Labello)
L´oreal (L´oreal, Garnier, Casting C&G)
TATRACHEMA, vyrobne druzstvo (Fixinela, Bros, Citra, Diava)
Colgate-Palmolive (Colgate, Palmolive)
UNILEVER SLOVENSKO spol.s r.o. ( Domestos, Cif, Signal, Dove)
SHP Harmanec (Harmasan, Harmony)
A další

 

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodné siete predajní TETA drogérie a TOP drogérie. Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečenie distribúcie pre celý odberateľský trh na Slovensku, zvýšenie spokojnosti, konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníkov ako aj konečných spotrebiteľov.