Q-Power čistič na kuchyne 500ml

Kód: 180781
€1,14 €1,14 / 1 ks
Skladom

Aktívny čistič do kuchyne.
Extra silný.
Odmasťuje a leští.

Detailné informácie

Podrobný popis


Q-power do kuchyne je čistiaci prostriedok s rozprašovačom - ideálny na odstraňovanie znečistenia, skvŕn a na odmasťovanie všetkých umývateľných kuchynských plôch a povrchov, napr. dlaždíc, obkladov, drezov, pracovných dosiek a pod. 

Zloženie
Menej ako 5 % neeiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, pomocné látky, parfum, konzervačné činidlo (2-BROMO-2NITROPROPANE-1,3-DIOL)

Pôvod
Vyrobené v ČR

Príprava a použitie
Nastriekajte na znečistenú plochu, nechajte krátku dobu pôsobiť, potom rozotrite vlhkou handričkou a opláchnite čistou vodou. V prípade potreby je možné postup opakovať.

Skladovanie
Spotrebujte do 14.06.2024.

Balenie: 500ml

 

Bezpečnostné informácie

Žieravina – Wikipédia
Pozor

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Noste ochranné okuliare. Prvá pomoc: PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich  opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára.
Nebezpečné látky:C12-14 alkohol 7E0

Dodatočné parametre

Kategória: Do kuchyne
Hmotnosť: 0.56 kg
Šírka: 12,4 cm
Dĺžka: 5,6 cm
Výška: 24,4 cm
Váha: 0,560 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. vznikla spojením spoločností PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o. po investičnom vstupe českej spoločnosti Solvent ČR s.r.o. do týchto subjektov v roku 2009. Spoločnosti PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o boli na slovenskom trhu etablované od 90-tych rokov a patrili medzi hlavných dodávateľov drogistického a kozmetického tovaru pre nezávislých maloobchodníkov. Týmto spojením s českým najväčším drogistickým subjektom vznikol nový silný subjekt na Slovenskom trhu s cieľom ďalšieho pokračovania a zlepšovania prostredia obsluhy a distribúcie drogistického a kozmetického tovaru na nezávislom maloobchodnom trhu v Slovenskej republike. Tovar do spoločnosti dodáva zhruba 90 výrobcov a distribútorov, ako napríklad:
Procter & Gamble (Jar, Ariel, Lenor, Pampers, Head&Shoulders)
Henkel detergenty (Persil, Rex, Bref, Silan)
Henkel kozmetika (Palette, Schwarzkopf, Syoss, Gliss kur, Schauma, Vademecum)
Beiersdorf (Nivea, Labello)
L´oreal (L´oreal, Garnier, Casting C&G)
TATRACHEMA, vyrobne druzstvo (Fixinela, Bros, Citra, Diava)
Colgate-Palmolive (Colgate, Palmolive)
UNILEVER SLOVENSKO spol.s r.o. ( Domestos, Cif, Signal, Dove)
SHP Harmanec (Harmasan, Harmony)
A další

 

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodné siete predajní TETA drogérie a TOP drogérie. Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečenie distribúcie pre celý odberateľský trh na Slovensku, zvýšenie spokojnosti, konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníkov ako aj konečných spotrebiteľov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie