Q Power Citrón čistič na okná a sklá 500 ml

Kód: 180732
€1,40 €1,40 / 1 ks
Skladom

Q-Power Citrón - čistič na okná a sklá s rozprašovačom 500ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Čistič okien v spreji je určený na čistenie sklenených a hladkých umývateľných plôch: na umývanie okien, zrkadiel, TV, skiel automobilov a ďalších sklenených výplní a plôch nielen v domácnosti. Je možné tiež použiť na plastové okenné rámy, kovanie a všetky keramické povrchy. Má antistatické účinky, zanecháva vysoký lesk čistených povrchov a zanecháva na nich ochranný film. Po použití zanecháva príjemnú vôňu citrónov.

Varovanie: horľavý

Objem: 500 ml

Zloženie:
Etanol Konzervačné činidlo (2-brómo-2-nitropropane-1,3-diol) Menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky Parfém

Dodatočné parametre

Kategória: Na okná
Hmotnosť: 0.56 kg
Šírka: 10,5 cm
Dĺžka: 5,0cm
Výška: 25,5 cm
Váha: 0,56 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. vznikla spojením spoločností PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o. po investičnom vstupe českej spoločnosti Solvent ČR s.r.o. do týchto subjektov v roku 2009. Spoločnosti PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o boli na slovenskom trhu etablované od 90-tych rokov a patrili medzi hlavných dodávateľov drogistického a kozmetického tovaru pre nezávislých maloobchodníkov. Týmto spojením s českým najväčším drogistickým subjektom vznikol nový silný subjekt na Slovenskom trhu s cieľom ďalšieho pokračovania a zlepšovania prostredia obsluhy a distribúcie drogistického a kozmetického tovaru na nezávislom maloobchodnom trhu v Slovenskej republike. Tovar do spoločnosti dodáva zhruba 90 výrobcov a distribútorov, ako napríklad:
Procter & Gamble (Jar, Ariel, Lenor, Pampers, Head&Shoulders)
Henkel detergenty (Persil, Rex, Bref, Silan)
Henkel kozmetika (Palette, Schwarzkopf, Syoss, Gliss kur, Schauma, Vademecum)
Beiersdorf (Nivea, Labello)
L´oreal (L´oreal, Garnier, Casting C&G)
TATRACHEMA, vyrobne druzstvo (Fixinela, Bros, Citra, Diava)
Colgate-Palmolive (Colgate, Palmolive)
UNILEVER SLOVENSKO spol.s r.o. ( Domestos, Cif, Signal, Dove)
SHP Harmanec (Harmasan, Harmony)
A další

 

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodné siete predajní TETA drogérie a TOP drogérie. Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečenie distribúcie pre celý odberateľský trh na Slovensku, zvýšenie spokojnosti, konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníkov ako aj konečných spotrebiteľov.