Rex Power Orchid kapsule na pranie 39 PD

Kód: 255939
€9,50 €0,24 / 1 ks
Skladom

Rex Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil pracie kapsuly 39 PD

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Vysoko účinný: Rex 3 + 1 Power Caps s esenciálnymi olejmi kombinujú výhody preddávkovaných pracích kapsúl a spoľahlivého odstránenia škvŕn aj pri nízkych teplotách, Na bielu aj farebnú bielizeň: Rex Power Caps sú unikátne trojkomorové kapsuly vhodné pre textílie všetkých farieb poskytujúce vašej bielizni čistotu, žiarivé farby a sviežu vôňu, 3 sily v 1: Rex Power Caps kombinujú silu 3 benefitov v jednej kapsule. Zaručujú čistotu, sviežosť a žiarivé farby vášho oblečenia a zároveň ho prevoňajú zmyselnou vôňou esenciálnych olejov vďaka +1 benefitu Aromatherapy, Príjemná vôňa: Vychutnajte si unikátnu sviežosť vašej čerstvo vypranej bielizne s Rex Power Caps, ktoré ju prevonia povzbudzujúcou vôňou lotosu, Jedinečná zmes vôní a esenciálnych olejov, Dokonalá čistota za skvelú cenu s kapsulami Rex Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil

Vďaka unikátnej technológii zaisťuje spoľahlivé odstránenie škvŕn už pri nízkych teplotách a žiarivé farby vášho oblečenia. Zároveň ho prevonia sviežou vôňou esenciálnych olejov. Rex kapsuly sú v praktickom uzatvárateľnom boxe a môžu byť použité pre pranie od 20°C do 60°C.

Rex poskytuje maximálnu čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pre vaše oblečenie. Vďaka vylepšenej technológii parfumov prináša celý Rex sortiment príjemnú a upokojujúcu vôňu, ktorá vydrží týždne. Rex poskytuje vašej bielizni nielen dlhotrvajúcu a sviežu vôňu, ale aj žiarivú čistotu. Rad Aromatherapy ponúka škálu intenzívnych kvetinových vôní, ostatné produkty Rex poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť vďaka svojmu vylepšenému zloženiu. Rex - vyperie veľa, stojí málo!

Zloženie
15 - 30 % aniónové tenzidy, neiónové tenzidy, 5 - 15 % mydlo, < 5 % fosfonáty, Enzýmy, Parfum (citronellol, geraniol)

Návod na použitie:
1 pranie = 1 pracia kapsula (pri strednej tvrdosti vody a bežnom znečistenia bielizne). Kapsuly sú vhodné pre farebné textílie a môžu byť použité pre pranie od 20°C do 60°C. Najprv vhoďte kapsulu do bubna práčky a až potom vložte bielizeň.

1 Trio-Cap = 1 premývacia náplň. >4,5kg záťaž alebo silne zašpinená = 2 Trio-Caps. Vhodný pre všetky tvrdosti vody. Film je 100 % rozpustný vo vode. Nepoužívajte na vlnené a hodvábne vlákna.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od 0 °C do +35 °C. Spotrebujte najlepšie do 18 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

 

Balenie (39x13g)

Recyklovanie
Zneškodnite obsah / nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor
Koncentrovaný pred-dávkovaný prací prostriedok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Bezpečnostné varovanie:
Vždy udržujte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Vždy starostlivo uzavrite box s kapsulami. Neprehĺtajte. Vždy manipulujte iba so suchými rukami. Neprepichujte, nepretrhávajte, nerozrezávajte.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.6 kg
Šírka: 25 cm
Dĺžka: 9 cm
Výška: 27 cm
Váha: 0,6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov