Sanytol univerzálny dezinfekčný čistič na podlahy a plochy Eukalyptus 1 l

Kód: 153578
€3,50 €3,50 / 1 ks
Skladom

Sanytol univerzálny dezinfekčný čistič na podlahy a plochy Eukalyptus 1 l

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Bez chlóru

Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul jedinečné zloženie, ktoré čistí a odmasťuje všetky umývateľné povrchy. Zabezpečuje dokonalú dezinfekciu odstránením baktérií, vírusov a plesní. Neobsahuje chlór, nespôsobuje škvrny a rešpektuje materiály**. Zanecháva sviežu citrónovú vôňu. Bez oplachovania.

Odstraňuje okrem iného: Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Listeria monocytogenes, Salmonella thyphimurium, Candida albicans, Herpes simplex virus, Influenza A virus...

Odstraňuje 99,9%*
*Trojitý účinok: baktericídny podľa EN 13697 neriedený (5 min), a podľa EN 1276 25% roztok (5 min), fungicídny podľa EN 13697 neriedený (15 min) a podľa EN 1650 25% roztok (15 min), virucídny podľa EN 14476 25% roztok chrípkový vírus A H1N1 a Herpes simplex typ 1 (5 min). Účinnosť overená a skontrolovaná autorizovanými laboratóriami.

** V prípade jemných alebo chúlostivých povrchov vyskúšajte najskôr na malom, málo viditeľnom mieste.

Zneškodnite obsah/nádobu v mieste zberu nebezpečného alebo špeciálneho odpadu, pokiaľ obsah nie je celkom spotrebovaný.

Zloženie
Aktívne biocídne látky (TP2/AL): didecyl(dimethyl) amonium chlorid: 5000 mg/kg, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% katiónové povrchovo aktívne látky, Dezinfekčné prostriedky, Parfumy 

Príprava a použitie
Použitie: Veľké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, tehly, kovové plochy): Zrieďte 2 vrchnáky (70ml) v 4 litroch teplej vody. Nie je potrebné oplachovať. WC, sanitárne zariadenie, drezové sifóny: Naneste priamo 2 vrchnáky neriedeného prípravku. Nechajte pôsobiť celú noc. Plastové drezové sifóny: Naneste priamo 2 vrchnáky neriedeného prípravku. Nechajte pôsobiť celú noc. Plastové a porcelánové predmety (odpadkové koše, potreby pre domáce zvieratá): Prípravok naneste priamo na hubku alebo kefku. Neoplachujte. Plochy, ktoré sú v kontakte s potravinami, opláchnite pitnou vodou.

Skladovanie
Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Balenie: 1 l

Bezpečnostné informácie
POZOR: Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. Tel.: 02/54774166 (24h denne). Nepožívajte. Pred použitím čítajte priložené pokyny. Biocídny prípravok používajte bezpečne.

Reg. č.: bio/1433/D/14/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: Na podlahy
Hmotnosť: 1.07 kg
Šírka: 13,3 cm
Dĺžka: 5,8 cm
Výška: 30,1 cm
Váha: 1,070 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AC MARCA je medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, s ôsmymi dcérskymi spoločnosťami a viac ako 700 zamestnancami, ktorej produkty nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta.

Táto spoločnosť založená v roku 1922 začínala s výrobou farieb na textil pre domáce použitie pod značkou IBERIA. Od tej doby významne rozšírila svoje pole pôsobnosti a v súčasnej dobe sa zaoberá výrobou a distribúciou viac ako dvadsiatich druhov značiek z oblasti detergentov a prípravkov pre starostlivosť o domácnosť, kozmetiky a lepidiel a tmelov. Portfólio sa môže pochváliť známymi značkami ako napr. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys atď. Väčšina značiek je vo svojej kategórii lídrom na trhu.

AC MARCA má silné medzinárodné zastúpenie vo viac ako 60 krajinách prostredníctvom svojich dcérskych spoločností a distribútorov. Krajiny s vlastnými dcérskymi spoločnosťami sú Česká republika, Slovensko, Francúzsko, Maďarsko, Chile, Mexiko, Portugalsko a Rumunsko. Skupina okrem iného vlastní aj tri výrobné centrá v Španielsku a ďalšie tri vo Francúzsku, v Mexiku a v Českej republike.

Oblasti pôsobenia sa špecializujú na:

starostlivosť o domácnosť

hygiena a starostlivosť o telo

lepidlá a tmely

 

Značka koncernu : Sanytol, Alex, Lactovit, Orion, Iberia, Duha, Ceys, Bril profesional