Sanytol dezinfekčný antialergénny čistič na podlahy a plochy 1 l

Kód: 142193
€3,40
Skladom

Sanytol dezinfekčný antialergénny čistič na podlahy a plochy 1 l

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Čistiaci prostriedok Sanytol Dezinfekcia skvele čistí, dezinfikuje a odmasťuje ako podlahy, tak aj všetky ostatné typy povrchov. Je ideálny na použitie v domácnosti, kde efektívne pôsobí proti baktériám, hubám, plesniam aj vírusom. Navyše dokáže s 98 % účinnosťou neutralizovať alergény roztočov, mačiek a peľov. Čistič podláh & plôch Sanytol Dezinfekcia neobsahuje chlór ani farbivá, preto je šetrný ku všetkým materiálom. Je dermatologicky testovaný a jeho jedinečné zloženie nespôsobuje škvrny. Zanecháva sviežu vôňu čistoty. Použitie je jednoduché a rýchle.

Vlastnosti
1. Odstraňuje 99,9 % baktérií, plesne a vírusov
2. Neutralizuje 98 % alergénov z roztočov, mačiek a peľov
3. Účinný aj proti Sallmonele a Listérii
4. Čistič podlahy & plôch Sanytol Dezinfekcia neobsahuje chlór ani farbivá
5. Prípravok je dermatologicky testovaný
6. Skvele odmasťuje a je antialergénny

Baktericídny podľa normy EN 13697 (5 min), fungicídny podľa normy EN 13697 (15 min), virucídny na vírus Influeza A (H1N1) a na vírus Herpes simplex a podľa normy EN 14476 (5 min). Eliminuje baktérie, vírusy a plesne (zdroje alergií) zo všetkých druhov povrchov. Odstraňuje okrem iného: Herpes vírus, chrípkový vírus H1N1, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

Použitie
Veľké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, tehly, kovové plochy): Zrieďte 2 viečka (70 ml) v 4 litroch teplej vody. Nie je potrebné oplachovať.
WC, sanitárne zariadenia, drezové sifóny: Naneste priamo 2 viečka neriedeného prípravku. Nechajte pôsobiť celú noc.
Plastové a porcelánové predmety (odpadkové koše, potreby pre domáce zvieratá): Prípravok naneste priamo na špongiu alebo kefku. Neoplachujte.
Plochy, ktoré sú v kontakte s potravinami, opláchnite pitnou vodou.

Bezpečnostné opatrenia:
Bezpečné pre septiky pri bežných podmienkach použitia. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami (na báze chlóru). Nepožívať. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné stredisko: tel. 224 919 293 alebo 224 915 402.

Zloženie
Biocídna účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5 000 mg/kg, menej ako 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5 % katiónových povrchovo aktívnych látok, dezinfekčné prostriedky, parfumy

Objem
1000 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Na podlahy
Hmotnosť: 1.07 kg
Šírka: 13,3 cm
Dĺžka: 5,6 cm
Výška: 30,1 cm
Váha: 1,070 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AC MARCA je medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, s ôsmymi dcérskymi spoločnosťami a viac ako 700 zamestnancami, ktorej produkty nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta.

Táto spoločnosť založená v roku 1922 začínala s výrobou farieb na textil pre domáce použitie pod značkou IBERIA. Od tej doby významne rozšírila svoje pole pôsobnosti a v súčasnej dobe sa zaoberá výrobou a distribúciou viac ako dvadsiatich druhov značiek z oblasti detergentov a prípravkov pre starostlivosť o domácnosť, kozmetiky a lepidiel a tmelov. Portfólio sa môže pochváliť známymi značkami ako napr. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys atď. Väčšina značiek je vo svojej kategórii lídrom na trhu.

AC MARCA má silné medzinárodné zastúpenie vo viac ako 60 krajinách prostredníctvom svojich dcérskych spoločností a distribútorov. Krajiny s vlastnými dcérskymi spoločnosťami sú Česká republika, Slovensko, Francúzsko, Maďarsko, Chile, Mexiko, Portugalsko a Rumunsko. Skupina okrem iného vlastní aj tri výrobné centrá v Španielsku a ďalšie tri vo Francúzsku, v Mexiku a v Českej republike.

Oblasti pôsobenia sa špecializujú na:

starostlivosť o domácnosť

hygiena a starostlivosť o telo

lepidlá a tmely

 

Značka koncernu : Sanytol, Alex, Lactovit, Orion, Iberia, Duha, Ceys, Bril profesional