Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič 500ml

Kód: 154580
€3,15 €3,15 / 1 ks
Skladom

Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič v spreji 500 ml 

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Sanytol dezinfekčný rozprašovač vyčistí a dezinfikuje všetky povrchy. Je účinný tiež proti Sallmonele a Listerii. Účinne odstraňujú plesne, baktérie a vírusy bez chlóru. Dermatologicky testovaný.

Skladovanie
Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Použitie
Čo dezinfikuje? Kuchyne, WC dosky, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, elektrické domáce spotrebiče*, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky, odpadkové koše...
(*Nepoužívajte na plochy, ktoré sú v kontakte s potravinami).

Ako dezinfikovať? Nastaviť pištoľ do pozície ON. Nastriekajte na plochu, až bude dostatočne vlhká.

Dôležité upozornenie
Biocídne produkty používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.

Upozornenie na nebezpečenstvá
Biocídny prípravok používajte bezpečne. Pred použitím čítajte priložené pokyny. U citlivých materiálov urobte najprv skúšku nanesením prípravku na málo viditeľnej časti. Nemiešajte s lúhom ani inými čistiacimi prostriedkami. Pokožka: Postihnuté miesto umyte mydlom a vodou a ošetrite vhodnými reparačnými prostriedkami. Oči: V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Požitie: V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Nepožívať. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. Tel.: 02/54774166 (24h denne).

Vyrobené v Španielsku

Balenie: 500ml 

Zloženie
Biocídna aktívna látka (TP2/AL) didecyldimethylammonium chlorid: 5000 mg/kg
<5% neiónovej povrchovo aktívnej látky
<5% katiónovej povrchovo aktívnej látky
Dezinfekčné prostriedky
Parfumy

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.55 kg
Šírka: 12,5 cm
Dĺžka: 4,7 cm
Výška: 28,2 cm
Váha: 0,550 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AC MARCA je medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, s ôsmymi dcérskymi spoločnosťami a viac ako 700 zamestnancami, ktorej produkty nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta.

Táto spoločnosť založená v roku 1922 začínala s výrobou farieb na textil pre domáce použitie pod značkou IBERIA. Od tej doby významne rozšírila svoje pole pôsobnosti a v súčasnej dobe sa zaoberá výrobou a distribúciou viac ako dvadsiatich druhov značiek z oblasti detergentov a prípravkov pre starostlivosť o domácnosť, kozmetiky a lepidiel a tmelov. Portfólio sa môže pochváliť známymi značkami ako napr. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys atď. Väčšina značiek je vo svojej kategórii lídrom na trhu.

AC MARCA má silné medzinárodné zastúpenie vo viac ako 60 krajinách prostredníctvom svojich dcérskych spoločností a distribútorov. Krajiny s vlastnými dcérskymi spoločnosťami sú Česká republika, Slovensko, Francúzsko, Maďarsko, Chile, Mexiko, Portugalsko a Rumunsko. Skupina okrem iného vlastní aj tri výrobné centrá v Španielsku a ďalšie tri vo Francúzsku, v Mexiku a v Českej republike.

Oblasti pôsobenia sa špecializujú na:

starostlivosť o domácnosť

hygiena a starostlivosť o telo

lepidlá a tmely

 

Značka koncernu : Sanytol, Alex, Lactovit, Orion, Iberia, Duha, Ceys, Bril profesional