Sanytol proti roztočom 300 ml

Kód: 111071
€4,39 €1,46 / 100 ml
Skladom

Sanytol proti roztočom 300 ml na tkaniny, matrace, koberce, záclony.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Sanytol proti roztočom na tkaniny, matrace a koberce účinne odstraňuje 100 % roztočov a posteľných ploštíc, zabraňuje ich rozmnožovaniu a dezinfikuje domáce prostredie. Nespôsobuje škvrny a nezanecháva zostatkový zápach. Dezinfekčný prípravok SANYTOL proti roztočom vám zaistí hygienicky čistú domácnosť bez nepozvaných alergénov.

Charakteristika
Zničí 100 % roztočov (vajíčka, nymfy, dospelé jedince) a ploštíc
Žiadny zvyškový zápach
Nevytvára škvrny

Použitie
Aplikácia má byť vykonaná bez prítomnosti detí, osôb s alergiou a zvierat.
Dávkovač s obsahom 300 ml slúži na ošetrenie jednej kompletnej postele (6m2).
Povysávajte povrchy, ktoré chcete ošetriť (matrace, čalúnenie postele, závesy, koberce, predložky).
Najvhodnejšie je aplikácia ráno, pretože ponúka možnosť dobrého schnutia na vzduchu po dobu minimálne 8 hodín.
Povysávajte za účelom odstránenia alergénov.
Povlečte matrace povlakom proti roztočom alebo plachtou vypraným na minimálne 60% a dezinfikovaným dezinfekčným prípravkom na tkaniny SANYTOL.
Každý deň ráno a popoludní vetrajte minimálne 10 minút.
Opakujte aplikáciu približne každých 6 mesiacov (doba účinnosti ošetrenia).

Balenie
300 ml fľaša s rozprašovačom

Bezpečnostné upozornenie

ghsSymbol0
POZOR: Obsahuje biocídnu účinnú látku d-Phenothrin 4600 mg/kg. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Nepožívať. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM, tel: 02/54774166 (24h denne). Zneškodnite obsah/nádobu v mieste zberu nebezpečného alebo špeciálneho odpadu, pokiaľ obsah nie je celkom spotrebovaný. Nerozprašovať na zvieratá a počkať, kým sa povrchy úplne vysušia skôr, ako sa dostanú do kontaktu s nimi deti alebo zvieratá. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte pary. Používajte len na dobre vetranom mieste. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Uchovávajte mimo dosahu potravín, nápojov a krmív pre zvieratá. Používať len na účel, na ktorý je určený. Pri používaní nejedzte, nepite ani nefajčite.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.37 kg
Šírka: 12,5 cm
Dĺžka: 4 cm
Výška: 23 cm
Váha: 0,370 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AC MARCA je medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, s ôsmymi dcérskymi spoločnosťami a viac ako 700 zamestnancami, ktorej produkty nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta.

Táto spoločnosť založená v roku 1922 začínala s výrobou farieb na textil pre domáce použitie pod značkou IBERIA. Od tej doby významne rozšírila svoje pole pôsobnosti a v súčasnej dobe sa zaoberá výrobou a distribúciou viac ako dvadsiatich druhov značiek z oblasti detergentov a prípravkov pre starostlivosť o domácnosť, kozmetiky a lepidiel a tmelov. Portfólio sa môže pochváliť známymi značkami ako napr. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys atď. Väčšina značiek je vo svojej kategórii lídrom na trhu.

AC MARCA má silné medzinárodné zastúpenie vo viac ako 60 krajinách prostredníctvom svojich dcérskych spoločností a distribútorov. Krajiny s vlastnými dcérskymi spoločnosťami sú Česká republika, Slovensko, Francúzsko, Maďarsko, Chile, Mexiko, Portugalsko a Rumunsko. Skupina okrem iného vlastní aj tri výrobné centrá v Španielsku a ďalšie tri vo Francúzsku, v Mexiku a v Českej republike.

Oblasti pôsobenia sa špecializujú na:

starostlivosť o domácnosť

hygiena a starostlivosť o telo

lepidlá a tmely

 

Značka koncernu : Sanytol, Alex, Lactovit, Orion, Iberia, Duha, Ceys, Bril profesional