Sanytol Purifiant dezinfekčné tekuté mydlo 250 ml

Kód: 246710
€2,85 €1,14 / 100 ml
Skladom

Dezinfekčné tekuté mydlo na ruky od značky Sanytol. Odstráni 99,9 % baktérií a vírusov. Šetrne a hĺbkovo čistí pokožku rúk. S dvojitým účinkom proti baktériám a vírusom. S výťažkami z lipy a šalvie pre hĺbkové čistenie.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Dezinfekčné tekuté mydlo Purifiant od značky Santyol sa postará o hygienickú čistotu vašich rúk v priebehu niekoľkých sekúnd. S dvojitým účinkom proti vírusom a baktériám. Zloženie s výťažkami z lipy a šalvie pre hĺbkové čistenie pokožky. Tekuté mydlo Santyol zanecháva ruky čisté, hebké a jemne voňavé. Pre ochranu rúk pred vírusmi a baktériami je tu dezinfekčné mydlo Sanytol!

1. Odstráni 99,9 % baktérií a vírusov.
2. Šetrne a hĺbkovo čistí pokožku rúk.
3. S dvojitým účinkom proti baktériám a vírusom.
4. S výťažkami z lipy a šalvie pre hĺbkové čistenie

Použitie
Na vlhké ruky naneste primerané množstvo mydla, napeňte, trite o seba prsty, dlane, chrbty rúk a partie u nechtov po dobu 1 minúty a dobre spláchnite čistou vodou.

Balenie
250 ml

Pôvod
Vyrobené v EÚ

Dôležité upozornenie
Biocídne prípravky používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Upozornenie na nebezpečenstvá

Výstraha pred nebezpečenstvom
POZOR
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
tel. 02-547 741 66 (24h denne)
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KOZMETIKA A ZDRAVIE
Hmotnosť: 0.29 kg
Šírka: 7,5 cm
Dĺžka: 3,9 cm
Výška: 16,8 cm
Váha: 0,290 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AC MARCA je medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, s ôsmymi dcérskymi spoločnosťami a viac ako 700 zamestnancami, ktorej produkty nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta.

Táto spoločnosť založená v roku 1922 začínala s výrobou farieb na textil pre domáce použitie pod značkou IBERIA. Od tej doby významne rozšírila svoje pole pôsobnosti a v súčasnej dobe sa zaoberá výrobou a distribúciou viac ako dvadsiatich druhov značiek z oblasti detergentov a prípravkov pre starostlivosť o domácnosť, kozmetiky a lepidiel a tmelov. Portfólio sa môže pochváliť známymi značkami ako napr. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys atď. Väčšina značiek je vo svojej kategórii lídrom na trhu.

AC MARCA má silné medzinárodné zastúpenie vo viac ako 60 krajinách prostredníctvom svojich dcérskych spoločností a distribútorov. Krajiny s vlastnými dcérskymi spoločnosťami sú Česká republika, Slovensko, Francúzsko, Maďarsko, Chile, Mexiko, Portugalsko a Rumunsko. Skupina okrem iného vlastní aj tri výrobné centrá v Španielsku a ďalšie tri vo Francúzsku, v Mexiku a v Českej republike.

Oblasti pôsobenia sa špecializujú na:

starostlivosť o domácnosť

hygiena a starostlivosť o telo

lepidlá a tmely

 

Značka koncernu : Sanytol, Alex, Lactovit, Orion, Iberia, Duha, Ceys, Bril profesional