Savo prací prášok na biele a farebné prádlo 3,5 kg 50 PD

Kód: 217956
€14
Skladom

Savo prací prášok na biele a farebné prádlo 3,5 kg 50 PD

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

 SAVO, ktoré už takmer 50 rokov pomáha udržať domácnosti hygienicky čisté, teraz prichádza s novými pracími prostriedkami. Odstránia aj odolné škvrny, pomáhajú odstraňovať baktérie a bielizeň zanechajú príjemne voňavú. Vďaka modernému zloženiu bez chlóru sa nemusíte obávať, že by sa vaše oblečenie zničilo alebo by pri nosení dráždilo pokožku.  Zanechá oblečenie hygienicky čisté

Univerzálny prací prášok Savo bez chlóru si účinne poradí aj s odolnými škvrnami na farebnej aj bielej bielizni a navyše pomáha odstraňovať baktérie. Šetrne sa stará o textílie a farby vašej bielizne, ktorú zanechá hygienicky čistú. Zároveň zachováva žiarivé farby vášho oblečenia. Vyskúšajte Savo prací prášok bez chlóru a presvedčte sa o jeho účinnosti!

Prací prášok – univerzálny, na farebnú bielizeň a na bielu bielizeň, odstránenie škvŕn pri praní, zachovanie intenzity farby a na bežné pranie.

Balenie
3,5kg = 50PD

Použitie:
Odporúčame nasypať prášok do príslušnej dávkovacej priehradky. Nepreplňujte práčku. Pri ručnom praní najprv prášok úplne rozpustite vo vode. Nepoužívajte pastu z prášku a vody na predčistenie škvŕn. Neperte ohňovzdorné odevy pri teplote vyššej ako 50°C. Vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku na oblečení. Nepoužívajte na hodváb a vlnu. Nenamáčajte kožené odevy, oblečenie s kovovými spojovacími prvkami alebo ohňovzdorné odevy. Ak máte pochybnosti o trvanlivosti farby, perte ručne a samostatne s použitím vhodného prípravku.

Zloženie:
5-15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlo na báze kyslíka, <5 %: enzýmy, neiónové povrchovo aktívne látky, optické zosvetľovače, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mydlo, zeolity, Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací prášok
Hmotnosť: 3.8 kg
Šírka: 29,2 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 32,3 cm
Váha: 3,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: