Silan Fresh Control Cool aviváž 111PD 2775ml

Kód: 256080
€7 €0,06 / 1 ks
Skladom

Aviváž Silan Fresh Control Cool Fresh pre dlhotrvajúcu sviežosť - 111PD

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Unikátna technológia aviváže zaistí pocit mäkkosti a sviežosti po dobu 24 hodín, až 7 dní!
Aviváž Silan vďaka špeciálnej technológii uhladzuje vlákna textílií a uľahčuje tak žehlenie.
Špeciálna technológia chráni oblečenie proti statickej elektrine
Unikátna svieža vôňa po dobu 24 hodín, až 7 dní
Udržateľná dlhotrvajúca vôňa a starostlivosť pre vašu bielizeň

Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť, kedykoľvek je potreba, vďaka osviežujúcej technológii neutralizujúcej zápachy. Jedinečné parfumové kapsuly sú aktivované pri každom vašom pohybe a uvoľňujú tak ešte viac vône aj počas nosenia.

Udržateľnosť: Aviváž obsahuje 97 % odbúrateľných zložiek* a jej fľaša je 100 % recyklovateľná.**
*Vzťahuje sa na organické zložky podľa OECD 301/302.
**Po odstránení obalovej fólie.

Zloženie
5-15% katiónové tenzidy, Parfum (citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool)

Návod na použitie
Nalejte aviváž do viečka fľaše a odtiaľ do zásobníka na aviváž vo vašej práčke.

Dávkovanie
Pre 4-5 kg bielizne: 25ml - Mäkkosť a vôňa, 35ml - Extra mäkkosť a vôňa
Pre 6-8kg bielizne: 55ml - Extra mäkkosť a vôňa

Skladovanie
Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie
2775 ml

Bezpečnostné informácie
Upozornenie: Udržujte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa výrobok dostane do očí, dôkladne vypláchnite vodou. Neprehĺtajte. Ak bol výrobok prehltnutý, vyhľadajte lekársku pomoc. Aviváže môžu zvýšiť horľavosť textílií. Výrobok by sa preto nemal používať na nasledujúce textílie/ oblečenie:

a) Textílie/oblečenie označené ako spomaľovač horenia, pretože odolnosť voči ohňu môže byť znížená.
b) Textílie/oblečenie, ktoré sú mimoriadne nadýchané (flís, velúr).

Dodatočné parametre

Kategória: Aviváže na pranie
Hmotnosť: 2.9 kg
Šírka: 18,5 cm
Dĺžka: 9,5 cm
Výška: 32,8 cm
Váha: 2,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Silan

Vôňa, ktorú si zamilujete!

Vďaka Silanu bude vaša bielizeň nielen nádherne jemná, ale zachová si aj dlhotrvajúcu príjemnú vôňu.

História značky Silan sa začala písať od roku 1965, kedy prišiel na trh výrobok, ktorý mal zmäkčiť vypranú bielizeň. V polovici sedemdesiatych rokov si ľudia Silan obľúbili nielen kvôli jeho schopnosti zmäkčiť textílie, ale aj vďaka jeho príjemnej vôni. V priebehu rokov reagovala značka na meniace sa potreby svojich zákazníkov. Napríklad v roku 2004 Silan prispôsobil svoju ponuku stále sa zvyšujúcemu výskytu alergií a predstavil rad Skin Sensitive. Silan Sensitive sa vyznačuje veľmi jemným, dermatologicky testovaným zložením a je jedinou avivážou s odporúčaním Európskeho centra pre výskum alergií. Vďaka dobrej znášanlivosti je vhodný pre alergikov a pre jemnú detskú pokožku.

O rok neskôr, v roku 2005, bol predstavený nový rad Silan Aromatherapy, ktorý vás podmaní svojimi esenciálnymi olejmi a prináša tak jedinečný zážitok pre vaše zmysly. Okrem mäkkosti, ktorá ide ruka v ruke so Silanom, sú produkty radu Aroma Therapy určené na to, aby oblečenie počas nosenia vplývalo pozitívne na telo aj myseľ.

V roku 2017 prichádza na trh rad prémiových aviváží Silan Suprême, ktorý posunul oblasť starostlivosti o bielizeň ešte ďalej – do sveta luxusných vôní inšpirovaných francúzskymi parfumami. Silan Suprême prináša intenzívny zážitok z kombinácie bielizne príjemnej na dotyk a vycibrenej vône, ktorá sa ponesie s nami, kamkoľvek zavítame.

O rok neskôr aviváže Silan doplnil nový rad parfumu na bielizeň vo forme perličiek Silan Perfume Pearls, ktorý prináša senzačný zážitok z vône po dobu až 20 týždňov. Perličky sú vhodné pre športovú funkčnú bielizeň aj následné sušenie bielizne v sušičke.

V roku 2019 vstúpil na trh rad aviváží Silan Fresh Control, ktorý sa okrem sviežej dlhotrvajúcej vône vyznačuje aj unikátnou technológiou, ktorá neutralizuje pachy a zaistí vám tak pocit sviežosti po celý deň.

Do novej dekády vstupuje Silan s celým radom noviniek a technologických inovácií, ktoré prinášajú zákazníkom ešte intenzívnejší voňavý zážitok a zároveň šetria životné prostredie. Ako nové boli uvedené vegánske aviváže Silan Naturals, ktoré obsahujú 99% zložiek prírodného pôvodu. Zloženie neobsahuje silikóny, farbivá a mikro plasty. Parfum je biologicky rozložiteľný a dodáva aviváži jedinečnú vôňu.

Silan nezabúda ani na udržateľnosť v rámci obalových materiálov. Od roku 2020 sa začali všetky Silan obaly vyrábať z recyklovaného materiálu (fľaše s objemom 800 -1800ml zo 100% recyklovaného plastu, fľaše s objemom 2700 - 2775ml z 50% recyklovaného plastu).