Somat All in 1 Gél Lemon do umývačky riadu 790 ml

Kód: 244425-X
€7,80 €0,18 / 18 ml
Skladom

Somat All in 1 Gél Lemon do umývačky riadu 790 ml

Multinfunkčný čistiaci gél pre čistý a žiarivý riad.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

So Somat All in 1 Gélom pre automatické umývanie riadu zažijete účinné čistenie vášho riadu za použitia iba jedného produktu. Vďaka svojmu multifunkčnému zloženiu zanecháva Somat All in 1 Gél Lemon do umývačky váš riad čistý a žiarivý aj pri krátkych umývacích cykloch a nízkej teplote.

Multinfunkčný čistiaci gél pre čistý a žiarivý riad.
Vďaka svojmu zloženiu sa ihneď rozpúšťa a funguje už počas krátkych cyklov za nízkej teploty.
Jednoduché a flexibilné dávkovanie.
Vôňa citrónu a limetky.
Multifunkčné zloženie účinné proti silnému znečisteniu.

Zloženie
<5 % neiónové tenzidy, polykarboxyláty, Enzýmy, Parfum (limonene), Konzervačné látky: phenoxyethanol

Somat All in 1 je navrhnutý tak, aby pracoval bez pridávania soli a oplachovača až do tvrdosti vody 21° dH. Ak vaša umývačka riadu naznačuje, že chýba oplachovač alebo soľ, produkt bude stále fungovať. Ak máte vodu tvrdšiu ako 21° dH (informácie o tvrdosti vody žiadajte u dodávateľa vody) alebo ak na riade alebo v umývačke riadu vidíte stopy vodného kameňa, mali by ste pridať soľ a / alebo oplachovač v potrebnom množstve.

Návod na použitie
1. Odstráňte tesnenie z uzáveru.
2. Zdvihnite uzáver a naplňte dávkovaciu komoru vhodným odporúčaným množstvom na dávkovanie.
3. Zatvorte dávkovaciu komoru a vyberte program bez predumývania.

Odporúčané dávkovanie
Ľahko znečistený riad: 18 ml.
Stredne alebo veľmi znečistený riad: 28 ml.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +40°C a chráňte pred mrazom. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie
1 x 790 ml

Bezpečnostná informácia
Tekutý prostriedok na automatické umývanie riadu. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.75 kg
Šírka: 11,1 cm
Dĺžka: 5,5 cm
Výška: 26,8 cm
Váha: 1,02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.