Somat Deo Pearls Lemon & Orange osviežovač do umývačky riadu 17g

Kód: 195005
€3,80 €3,80 / 1 ks
Skladom

Somat Deo Pearls Lemon & Orange osviežovač do umývačky riadu 

Somat osviežovač do umývačky riadu Deo Duo-Perls sa postará o dlhotrvajúcu citrónovú a pomarančovú vôňu pri každom otvorení umývačky, a to až po dobu 60 umývacích cyklov. Neutralizuje nepríjemný zápach z umývačky, čím zaručí svieže vnútro umývačky riadu. Aplikujte Somat osviežovač na horný kôš pre sviežu citrusovú vôňu.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 69 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti

Somat Deo Duo-Perls: jednoduchší spôsob, ako udržiavať vašu umývačku riadu s jemnou a sviežou vôňou počas umývacích cyklov, aj medzi nimi, Jednoducho ho zaveste za drôtený kôš vo vašej umývačke riadu a užite si dvojkomorovú kombináciu citrónovej a pomarančovej sviežej a dlhotrvajúcej vône, Vďaka svojmu dizajnovému a praktickému háčika možné jednoducho zavesiť v každej umývačke riadu, Vďaka Somat Deo Duo-Perls zažijete sviežu vôňu citróna a pomaranča pri každom otvorení vašej umývačky riadu, Dizajnový a praktický háčik umožní zavesiť osviežovač v každej umývačke riadu.

Existuje veľa dôvodov, prečo vaša umývačka riadu zapácha, ale vždy proti nim môžete bojovať so Somat Deo Duo-Perls Lemon & Orange. Vďaka Perl technológii pôsobí ako behom umývacích cyklov, tak aj medzi nimi. Jednoducho ho zaveste za drôtený kôš vo vašej umývačke a užite si dvojkomorovú kombináciu citrónovej a pomarančovej sviežej a dlhotrvajúcej vône.

Zloženie
Parfum (Citral, Coumarin, Limonene)

Použitie:
Vyberte osviežovač deo perls z obalu a upevnite ho na hornom umývacom rošte tak, aby nebránil tryskám.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od 5°C do 40°C. Spotrebujte do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 1ks = 17g = 60cyklov

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Zabráňte kontaktu s výhrevnou špirálou. Deo-perls do umývačiek riadu. Pozor. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Obsahuje linalyl-acetát. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.071 kg
Šírka: 9,7 cm
Dĺžka: 3,5 cm
Výška: 17,5 cm
Váha: 0,071 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.