Somat Deo Pearls Lemon & Orange osviežovač do umývačky riadu 17g

Kód: 195005
€3,80 €3,80 / 1 ks
Skladom

Somat Deo Pearls Lemon & Orange osviežovač do umývačky riadu 

Somat osviežovač do umývačky riadu Deo Duo-Perls sa postará o dlhotrvajúcu citrónovú a pomarančovú vôňu pri každom otvorení umývačky, a to až po dobu 60 umývacích cyklov. Neutralizuje nepríjemný zápach z umývačky, čím zaručí svieže vnútro umývačky riadu. Aplikujte Somat osviežovač na horný kôš pre sviežu citrusovú vôňu.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti

Somat Deo Duo-Perls: jednoduchší spôsob, ako udržiavať vašu umývačku riadu s jemnou a sviežou vôňou počas umývacích cyklov, aj medzi nimi, Jednoducho ho zaveste za drôtený kôš vo vašej umývačke riadu a užite si dvojkomorovú kombináciu citrónovej a pomarančovej sviežej a dlhotrvajúcej vône, Vďaka svojmu dizajnovému a praktickému háčika možné jednoducho zavesiť v každej umývačke riadu, Vďaka Somat Deo Duo-Perls zažijete sviežu vôňu citróna a pomaranča pri každom otvorení vašej umývačky riadu, Dizajnový a praktický háčik umožní zavesiť osviežovač v každej umývačke riadu.

Existuje veľa dôvodov, prečo vaša umývačka riadu zapácha, ale vždy proti nim môžete bojovať so Somat Deo Duo-Perls Lemon & Orange. Vďaka Perl technológii pôsobí ako behom umývacích cyklov, tak aj medzi nimi. Jednoducho ho zaveste za drôtený kôš vo vašej umývačke a užite si dvojkomorovú kombináciu citrónovej a pomarančovej sviežej a dlhotrvajúcej vône.

Zloženie
Parfum (Citral, Coumarin, Limonene)

Použitie:
Vyberte osviežovač deo perls z obalu a upevnite ho na hornom umývacom rošte tak, aby nebránil tryskám.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od 5°C do 40°C. Spotrebujte do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 1ks = 17g = 60cyklov

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Zabráňte kontaktu s výhrevnou špirálou. Deo-perls do umývačiek riadu. Pozor. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Obsahuje linalyl-acetát. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.071 kg
Šírka: 9,7 cm
Dĺžka: 3,5 cm
Výška: 17,5 cm
Váha: 0,071 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.