Somat Excellence Duo Gel Grease Cutting 684 ml

Kód: 221731-X
€5,75 €5,75 / 1 ks
Skladom

Somat Excellence Duo Gel Grease Cutting  684 ml.

Tento multifunkčný tekutý prostriedok na umývanie riadu kombinuje dve doplňujúce sa zloženia, ktoré pôsobia proti odolným škvrnám a nečistotám!

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý prostriedok na umývanie riadu SOMAT Excellence Gel Anti-Grease má originálne zloženie, ktoré je maximálne účinné proti odolným škvrnám a nečistotám. Gél do umývačky riadu sa rýchlo rozpúšťa a to aj pri ekologických cykloch s nízkymi teplotami. Nezanecháva žiadne zvyšky a poskytuje žiarivo čistý lesk. Aby ste dosiahli perfektné výsledky je dôležitá aj starostlivosť o umývačku – údržbu ľahko vykonáte s výrobkami značky Somat.

Vlastnosti
1. Dvojnásobný lesk.
2. Okamžité rozpúšťanie.
3. Silný odmasťovací účinok.
4. Hĺbkové čistenie pripálenin.

Ako byť ekologickejší?
Buďte šetrnejší k životnému prostrediu tým, že správne dávkujete. Gél do umývačky Somat možno ľahko jednotlivo dávkovať podľa kapacity umývačky a znečistenia riadu. Po odstránení plastovej fólie navyše môžete fľašu recyklovať.


1. NÍZKA TEPLOTA UMÝVANIA
Prostriedok SOMAT Excellence Gél Anti-Grease možno použiť aj pri umývaní pri nízkej teplote
2. HĹBKOVÉ ČISTENIE
Kombinácia dvoch zložení poskytuje hĺbkové čistenie proti pripáleninám a účinnú odmasťovaciu silu
3. ŽIARIVÝ LESK
Jedinečné zloženie gélu SOMAT Excellence Gél Anti-Grease poskytuje vášmu riadu až dvojnásobný lesk

Zloženie
<5% neiónové tenzidy, fosfonáty, polykarboxyláty, Parfum, Konzervačné látky: phenoxyethanol, Enzýmy

Návod na použitie:
1. Nadvihnite uzáver a naplňte dávkovaciu komoru vhodným množstvom podľa doporučeného dávkovania.
2. Zatvorte dávkovaciu komoru a vyberte program bez predumytia.

Odporúčané dávkovanie
Ľahko znečistený riad: 18 ml.
Stredne alebo veľmi znečistený riad: 28 ml.

Tvrdosť vody
V prípade veľmi tvrdej vody (>21°dH), odporúčame používať Somat Excellence Duo Gél + Somat soľ + Somat oplachovací prostriedok. Prosím, zistite si tvrdosť vody u miestneho dodávateľa vody.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +40°C a chráňte pred mrazom. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie
684 ml = 38 Cyklov

Bezpečnostná informácia

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Gél na automatické umývanie riadu. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.9 kg
Šírka: 9,4 cm
Dĺžka: 3,6 cm
Výška: 27,5 cm
Váha: 0,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie