Somat Excellence Duo Gel Grease Cutting 900 ml

Kód: 249032-X
€8,90 €0,18 / 18 ml
Skladom

Somat Excellence Duo Gel Grease Cutting  900 ml.

Tento multifunkčný tekutý prostriedok na umývanie riadu kombinuje dve doplňujúce sa zloženia, ktoré pôsobia proti odolným škvrnám a nečistotám!

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Tekutý prostriedok na umývanie riadu SOMAT Excellence Gel Anti-Grease má originálne zloženie, ktoré je maximálne účinné proti odolným škvrnám a nečistotám. Gél do umývačky riadu sa rýchlo rozpúšťa a to aj pri ekologických cykloch s nízkymi teplotami. Nezanecháva žiadne zvyšky a poskytuje žiarivo čistý lesk. Aby ste dosiahli perfektné výsledky je dôležitá aj starostlivosť o umývačku – údržbu ľahko vykonáte s výrobkami značky Somat.

Vlastnosti
1. Dvojnásobný lesk.
2. Okamžité rozpúšťanie.
3. Silný odmasťovací účinok.
4. Hĺbkové čistenie pripálenin.

Ako byť ekologickejší?
Buďte šetrnejší k životnému prostrediu tým, že správne dávkujete. Gél do umývačky Somat možno ľahko jednotlivo dávkovať podľa kapacity umývačky a znečistenia riadu. Po odstránení plastovej fólie navyše môžete fľašu recyklovať.


1. NÍZKA TEPLOTA UMÝVANIA
Prostriedok SOMAT Excellence Gél Anti-Grease možno použiť aj pri umývaní pri nízkej teplote
2. HĹBKOVÉ ČISTENIE
Kombinácia dvoch zložení poskytuje hĺbkové čistenie proti pripáleninám a účinnú odmasťovaciu silu
3. ŽIARIVÝ LESK
Jedinečné zloženie gélu SOMAT Excellence Gél Anti-Grease poskytuje vášmu riadu až dvojnásobný lesk

Zloženie
<5% neiónové tenzidy, fosfonáty, polykarboxyláty, Parfum, Konzervačné látky: phenoxyethanol, Enzýmy

Návod na použitie:
1. Nadvihnite uzáver a naplňte dávkovaciu komoru vhodným množstvom podľa doporučeného dávkovania.
2. Zatvorte dávkovaciu komoru a vyberte program bez predumytia.

Odporúčané dávkovanie
Ľahko znečistený riad: 18 ml.
Stredne alebo veľmi znečistený riad: 28 ml.

Tvrdosť vody
V prípade veľmi tvrdej vody (>21°dH), odporúčame používať Somat Excellence Duo Gél + Somat soľ + Somat oplachovací prostriedok. Prosím, zistite si tvrdosť vody u miestneho dodávateľa vody.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +40°C a chráňte pred mrazom. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie
900 ml = 50 Cyklov

Bezpečnostná informácia

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Gél na automatické umývanie riadu. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 1.199 kg
Šírka: 9,4 cm
Dĺžka: 7,7 cm
Výška: 27,5 cm
Váha: 1,199 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.