Somat Leštidlo do umývačky riadu 750 ml

Kód: 20382933-X
€4 €4 / 1 ks
Skladom

Somat Leštidlo do umývačky riadu Extra-Dry Effect

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Vďaka Somat leštidlu do umývačky riadu budú vaše poháre a riad nielen žiarivo čisté po každom umývacom cykle, ale aj rýchlejšie suché vďaka Drying Booster efektu, predovšetkým na plastoch, Poskytuje nielen účinok proti kvapkám vody a ochranu pred vodným kameňom, ale tiež zaisťuje žiarivo čistú umývačku, Pridajte Somat Leštidlo do príslušnej priehradky, Udržujte svoju umývačku riadu v priebehu času žiarivú a majte lesklé poháre a riad bez akejkoľvek námahy, Po skončení umývacieho cyklu nemusíte už poháre a riad sušiť! Perfektné výsledky aj na plastoch!, Nie je potreba sušiť poháre a riad po skončení umývacieho cyklu!, Somat leštidlo zmäkčuje vodu, a tak zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a tvorbe škvŕn od vody a riadu

Zloženie
5-15 % neiónové tenzidy, Parfum (limonene), Konzervačné prostriedky (kyselina mravčia)

Príprava a použitie
Len na použitie do umývačky riadu; Otvorte vrchnák oplachovacieho prostriedku /fľaše vytiahnutím nahor a naplňte zásobník oplachovacieho prostriedku Vašej umývačky toľko, ako je to možné alebo doplňte zásobník predpísaným množstvom.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od 5°C do 40°C. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby.

Balenie: 750ml

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Automatické umývanie riadu / Oplachovací prostriedok. Nebezpečenstvo. Obsahuje Alcohols, C12-14, ethoxylované. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.82 kg
Šírka: 9,5cm
Dĺžka: 5,5cm
Výška: 27,9cm
Váha: 0,820kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.