Somat Soľ do umývačky riadu 1,5 kg

Kód: 20576318-X
€2,80 €2,80 / 1 ks
Skladom

Somat Soľ do umývačky riadu 1,5 kg

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Somat Soľ do umývačky riadu: naša najlepšia kvalita soli k ochrane vašej umývačky a k zlepšeniu jej výkonu, Jej účinné zloženie poskytuje ochranu pred vodným kameňom, zmäkčuje vodu a odpudzuje kvapky vody pre lepší výkon umývačky, Somat Soľ je vhodná pre všetky typy umývačiek, stačí ju len pridať do príslušnej priehradky, Zabezpečte dobrú funkčnosť vašej umývačky riadu, Vďaka pravidelnej starostlivosti a dôkladnému čisteniu s pomocou Somat soli bude Vaša umývačka riadu výkonnejšia, Ak pravidelne používate Somat soľ do umývačky riadu, chránite tak umývačku pred vodným kameňom a predlžujete tým jej životnosť

Máte problémy s tvrdou vodou? Somat Soľ do umývačky riadu so svojím účinným zložením poskytuje ochranu pred vodným kameňom, zmäkčuje vodu a odpudzuje kvapky vody pre lepší výkon umývačky. Pridajte Somat Soľ do príslušnej priehradky podľa pokynov od výrobcu vašej umývačky.

Zloženie
Chlorid sodný

Dávkovanie
Použitie: Podľa návodu výrobcu vašej umývačky naplňte zásobník na soľ. Potrebné množstvo soli si umývačka dávkuje automaticky.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Skladujte na suchom mieste.

Balenie:1,5kg

Bezpečnostné informácie
Upozornenie: Somat soľ nie je jedlá a nie je určená na varenie.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 1.555 kg
Šírka: 14,1cm
Dĺžka: 4,6cm
Výška: 20,8cm
Váha: 1,555kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.