Swiffer Dry náhradné prachovky na podlahu 36 ks

Kód: 247483
€6,66 €0,19 / 1 ks
Skladom

Prachovky na podlahu Swiffer sa používajú s násadou Sweeper na zachytenie nečistôt, prachu a vlasov z akéhokoľvek druhu podláh.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Prachovky na podlahu SWIFFER sa používajú s násadou Sweeper na zachytenie nečistôt, prachu a vlasov z akéhokoľvek druhu podláh. Sú trikrát účinnejšie než tradičný zmeták. Môžete ich použiť aj ako doplnok k vysávaču na zachytenie nevysatého jemného prachu, alebo ako pomôcku na rýchle čistenie medzi dôkladnými upratovaniami. Ako? Prečo? Prachovky majú elektrostatický účinok, ktorý v kombinácii s ich pevnosťou a špecifickým vzorom umožňuje zachytenie všetkého prachu. Vďaka prachovkám SWIFFER bude upratovanie rýchlejšie a jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Prachovky nasadiť iba na Swiffer, ktorý nie je v balení.

Prachovky sú zo 100% vyrobené z recyklovaných syntetických vlákien.

Prachovky na dokonalé upratovanie mopom SWIFFER Sweeper:

Mop SWIFFER Sweeper má 360° otočnú hlavicu, vďaka ktorej môžete vyčistiť všetky miesta, dokonca aj tie ťažko prístupné (pod chladničkou, rúrou a umývačkou riadu, pod posteľou, alebo gaučom) alebo v rohoch, kam sa bežné metly a mopy zvyčajne nedostanú. Skvelé. Tipy pre vás: Prachovky SWIFFER môžete používať na všetky tvrdé povrchy, ako napríklad na voskované a nevoskované linoleum, vinyl, dlažbu a drevené podlahy s upraveným povrchom. Sú obzvlášť vhodné na odstraňovanie chlpov z neustále pĺznucich domácich maznáčikov a pre osoby trpiace alergiou na prach.

Použitie:
Sú obzvlášť vhodné na odstraňovanie chlpov z neustále pútajúcich domácich maznáčikov a pre osoby trpiace alergiou na prach. Prachovky Swiffer môžete používať na všetky tvrdé povrchy, ako napr.: voskované a nevoskované linoleum, vinyl, dlažbu a drevené podlahy s upraveným povrchom.

Dôležité upozornenie:
Nepoužívajte na povrchy s antireflexnou úpravou (príklad: plazmová obrazovka televízora).

Balenie obsahuje
36 kusov prachoviek.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Hmotnosť: 0.2 kg
Šírka balenia: 14,8 cm
Dĺžka balenia: 11,9 cm
Výška balenia: 15,2 cm
Váha netto: 0,2 kg
Množstvo: 36 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: