Swiffer Duster Kit násada malá + prachovka 4 ks

Kód: 247486
€4,26 €0,85 / 1 ks
Skladom

Prachovky Swiffer slúžia na zachytenie prachu a čistenie povrchov od vlasov, alergénov z roztočov, ale aj mačacích a psích chlpov.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Rozlúčte sa s prachom, nečistotami, vlasmi a chlpmi. Prachovky slúžia na zachytenie prachu, vlasov a alergénov z roztočov, ale aj mačacích a psích chlpov z povrchov, a to pomocou tisícov jemných povrchovo upravených vlákien. Prachovky sú vyrobené z jedinečných vlákien, ktoré sa tvarovo adaptujú zákutiam a trhlinám, kam prenikajú a všetky povrchy tak zbavujú prachu, vlasov a chlpov bez vírenia prachu a nečistôt. Fungujú tak dobre, že vás možno začne baviť utierať prach.

Zachytia a uzamknú až trikrát viac prachu, vlasov a zvieracích chlpov ako bežná páperová prachovka, Štartovacia súprava: 1 rukoväť prachovky + 4 náhradné prachovky, Náhradnú prachovku pred použitím potraste a našuchorte, aby ste dosiahli úplný účinok zachytenia a uzamknutia prachu, Ergonomická rukoväť dokonale a pohodlne padne do vašej ruky, Tisícky našuchraných vlákien zachytia a uzamknú prach, vlasy a zvieracie chlpy, ktoré by páperové prachovky šírili dookola, Fungujú prakticky na všetky suché povrchy a nezanechávajú žiadne zvyšky, Skvelé na zachytenie zvieracích chlpov, Náhradné prachovky sú vyrobené z 33 % recyklovaných syntetických vlákien

Vhodné na Antikoro, Drevo, Keramiku, Sklo

Užitočné tipy: sú vhodné, ak máte alergiu na prach, ale aj na zachytenie zvieracích chlpov, pretože väčšina zvierat pĺzne neustále. Fungujú tak dobre, že možno začnete mať radi utieranie prachu. Náhradné prachovky Swiffer používajte s rukoväťou prachovky Swiffer.

Balenie: 1 rukoväť
              4 prachovkové násady

Použitie
Udržujte svoju domácnosť v čistote za použitia prachovky Swiffer.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Hmotnosť: 0.09 kg
Šírka balenia: 12,6 cm
Dĺžka balenia: 5,7 cm
Výška balenia: 19,5 cm
Váha netto: 0,09kg
Množstvo: 5 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: