Swiffer Wet Citrus Fresh náhradné vlhčené obrúsky na podlahu 20 ks

Kód: 247484
€5,90 €0,30 / 1 ks
Skladom

Čistiace obrúsky na vytieranie podláh sú napustené účinnými čistiacimi látkami, ktoré rozpúšťajú nečistoty, absorbujú ich a odstraňujú z povrchu.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Kto povedal, že Swiffer je iba na čistenie nasucho?
Swiffer má aj vlhčené utierky na podlahu s účinnými čistiacimi prostriedkami rozkladajúcimi nečistoty, ktoré vyťahujú špinu z povrchov a odstraňujú ju. Udržiavajte svoje podlahy čisté a s príjemnou vôňou s jedinečným čistiacim riešením, ktoré účinkuje pri odstraňovaní odolných škvŕn, nečistôt a špiny, vťahuje ich hlboko do utierky a preč z podlahy, vďaka čomu je čistenie dlažby alebo linolea vo vašej domácnosti jednoduché. Na odstránenie odolných škvŕn jednoducho prevráťte hlavicu mopu a zoškrabte škvrny zeleným škrabacím prúžkom. Jeho plochá hlavica vám umožňuje dosiahnuť na miesta, na ktoré ste sa s inými nástrojmi na čistenie podláh nikdy nedostali (pod sedačkami, posteľami, chladničkami, umývačkami riadu, ...).

Áno, Swiffer Sweeper prichádza ako nástroj 2 v 1: používa sa so suchými handričkami na zachytenie prachu a s vlhčenými utierkami na čistenie. Môžete ich bezpečne použiť aj na drevené podlahy.

Výhody produktu
Rýchle a jednoduché upratovanie.
Príjemná svieža vôňa.
Nevíri nečistoty a dostane sa do nedostupných miest.

Upozornenie
Nepoužívajte vlhčené utierky Swiffer na povrchovo neupravených, olejovaných ani voskovaných drevených doskách, neutesnených dlaždiciach, či podlahách s kobercom.

Balenie: 20ks

Zloženie produktu
Konzervačné látky, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfémy.

Dôležité upozornenia
Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou. Po použití si opláchnite ruky. Obsahuje Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone. Môže vyvolať alergickú reakciu.

 Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Hmotnosť: 1.4 kg
Šírka balenia: 28,8 cm
Dĺžka balenia: 16,1 cm
Výška balenia: 7,9 cm
Váha netto: 1,4 kg
Množstvo: 20 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: